Výuka cizích jazyků v jazykové škole Berlitz

Vaše firma vás vyslala do zahraničí, ale nejste si jisti, zda jsou vaše jazykové znalosti dostatečné? Chcete se začít učit další cizí jazyk? Vždyť platí, kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Taková znalost se bude vždycky hodit.  Není to žádný problém. Jazyková škola Berlitz nabízí prezenční výuku 14 cizích jazyků: angličtina, čeština pro cizince, mandarínská čínština, francouzština, rumunština, portugalština, španělština, slovenština, ruština, italština, maďarština, němčina, srbština a chorvatština.

Proč právě jazyková škola Berlitz?

Pokud ještě neznáte úroveň svých jazykových znalostí, naši lektoři vám dají před zahájením kurzu napsat rozřazovací test zdarma. Jazyková škola disponuje celou řadou testů, jimiž prověří vaše znalosti, abyste mohli vhodně rozvíjet své současné znalosti cizího jazyka.  Výuka cizích jazyků v jazykové škole Berlitz Praha vás nebude zbytečně zdržovat lekcemi pro začátečníky, pokud jste již mírně pokročilý. Připraví pro vás program, abyste co nejdříve dosáhli svého cíle. Chcete se naučit nový cizí jazyk už za pár týdnů? Jazykové kurzy Sprint Vám to umožní!

Naučíme Vás cizí jazyk odkudkoliv

Nevíte, zda budete mít dost času na docházku do učeben jazykového centra? Nevadí, řešením je online výuka cizích jazyků nebo telefonické kurzy cizích jazyků. Naši lektoři vás budou učit, zatímco vy budete v pohodlí svého domova, kanceláře nebo ve vlaku cestou domů. Dokážeme vás vzdělávat i na obchodních cestách. Zaujala Vás naše nabídka? Obraťte se na nás.