Skupinová výuka cizích jazyků

skupinová výuka jazykůSkupinové kurzy cizích jazyků oceníte, pokud Vám vyhovuje spíše výuka jazyků v kolektivu. Skupinová výuka cizích jazyků Vás může motivovat k lepšímu výkonu, učit se od ostatních a zároveň si užít spoustu zábavy.

Vyberte si skupinovou výuku cizího jazyka ve svojí firmě nebo kurzy cizího jazyka pro dva.

Díky metodě Berlitz, která je založena na výuce jazyků rodilým mluvčím, budete již brzy mluvit cizím jazykem plynule a bez chyb.

Jazyková škola Berlitz nabízí tyto skupinové kurzy cizích jazyků:

  • Firemní skupinová výuka

    Firemní skupinová výuka Berlitz zohledňuje pracovní režim zaměstnanců firmy a náplň výuky je přizpůsobena konkrétním požadavkům dle oboru nebo zaměření společnosti. Ve skupinách jsou 2 až 10 účastníků. Výuka cizích jazyků probíhá v prostorách vaší firmy nebo v učebnách jazykového centra Berlitz Praha.
    Více o firemní výuce jazyků »

  • Výuka jazyků pro dva

    Lekce cizích jazyků pro dva - polosoukromá výuka - představuje ideální řešení pro ty, kteří se chtějí rychle naučit cizí jazyk a přitom ušetřit 50 % nákladů. Tento typ jazykového kurzu je vhodný zejména pro kolegy v práci, přátele nebo partnery. Můžete se rozhodnout mezi intenzivním kurzem s lekcemi každý den nebo standardním kurzem s 1 nebo 2 hodinami týdně. Kurzy začínají podle aktuálního plánu kurzů, který Vám na požádání zašleme. Více o výuce jazyků pro dva »

Chcete si vyzkoušet skupinové kurzy jazyků?

Kontaktujte nás! Rádi odpovíme na všechny Vaše otázky a sdělíme Vám ceny jednotlivých kurzů cizích jazyků.