Online jazykové kurzy

Online jazykové kurzyNemáte čas nebo chuť docházet pravidelně do jazykové školy? Nevadí! S námi se můžete učit cizí jazyky z pohodlí svého domova či kanceláře v době, která vám vyhovuje. Stačí Vám jen internetové připojení a můžete začít
s výukou jazyků online.
Chcete se naučit anglicky, francouzsky, italsky nebo jinak, abyste se domluvili na dovolené? Potřebujete angličtinu
k jednání s obchodními partnery nebo si jen prostě chcete rozšířit obzory?

Online výuka jazyků na míru

Ať už jsou Vaše motivy a cíle jakékoliv, jazyková škola Berlitz Vám jich pomůže dosáhnout. Přizpůsobíme lekce jazyků Vašim konkrétním požadavkům tak, abyste dosáhli co nejlepších výsledků v co možná nejkratší době.

Typy online kurzů jazyků

 • Online jazykové kurzy pro jednotlivce

  Chcete se učit cizí jazyk z pohodlí svého obývacího pokoje? S jazykovou školou Berlitz to není problém! Stačí se jen ve Vámi zvoleném čase přihlásit přes internet a spojit se s lektorem přes internet. Celou lekci si navíc můžete nahrávat, abyste si ji mohli kdykoliv později znovu přehrát.

 • Firemní online jazykové kurzy

  Také Vaši zaměstnanci se mohou učit jazyky přes internet. Stejně jako u klasických firemních jazykových kurzů, také u virtuální výuky jazyků jsme připraveni pro Vaše zaměstnance připravit učební program šitý na míru Vašim potřebám. Výhodou online výuky jazyků je velká úspora času a nákladů. Naši lektoři se časově přizpůsobí harmonogramu Vašich zaměstnanců či manažerů.

 • Skupinové online jazykové kurzy

  Skupinová online výuka jazyků je určena pro skupinku 3-5 studentů, které spojuje stejný cíl. Stačí se jen přihlásit ve stanovenou dobu přes internet do virtuální třídy.

Programy pro online výuku cizích jazyků

K výuce jazyků online využívají naši studenti námi vyvinuté inovativní programy:

 • CyberTeachers® Live

  Výuka cizích jazyků pomocí našeho nejlepšího online programu CyberTeachers® s podporou živého lektora. Stačí jedno kliknutí a jste spojeni s živým lektorem - 5 dní v týdnu, 24 hodin denně!

  Dostupné pro výuku angličtiny.

 • CyberTeachers® Coach

  Výuka cizích jazyků s využitím našeho online systému, díky kterému se můžete učit cizí jazyky 24 hodin denně.

  Dostupné pro: angličtinu, francouzštinu, němčinu, italštinu a španělštinu.

Kombinovaná výuka cizích jazyků

Jazyková škola Berlitz nabízí také kurzy kombinované výuky:

 • CyberTeachers® & Výuka po telefonu

  Kombinace individuálních telefonických lekcí s přístupem do systému pro výuku jazyků online - CyberTeachers®.

 • CyberTeachers® Live a živá výuka v jazykové škole

  Tento nejoblíbenější kurz cizích jazyků kombinuje samostudium v rozsahu min. 4 lekcí týdně s výukou ve třídě jazykového centra Berlitz (2 lekce týdně) po dobu 10 týdnů. Licence CyberTeachers® platí 3 měsíce. Dostupné pro výuku angličtiny.