Začněte v lednu s výukou nového jazyka!

on 14 leden 2015
Vytvořeno: 14 leden 2015

Nevíte, co s volným časem? Chcete se naučit nový cizí jazyk? Využijte zimní nabídku jazykových kurzů a ušetřete na kurzovném!

Jazykové kurzy online

Hledáte smysluplné vyplnění volného času? Přihlaste se do online jazykového kurzu! Jazyková škola Berlitz nabízí virtuální výuku více než 40 cizích jazyků.

Výuka cizích jazyků probíhá ve virtuální třídě - přihlásíte se přes internet a vstoupíte do třídy, kde se sejdete
s lektorem. Virtuální výuka jazyků může probíhat i ve skupině studentů. Výuka probíhá živě - v aktuálním čase.

Využijte možnost živé výuky s rodilým mluvčím po internetu - nabídku vyučovaných jazyků v Berlitz virtuální třídě si prosím ověřte na pobočce jazykové školy.

Jazykové kurzy: samostudium + telefonické lekce

Další způsob výuky cizích jazyků přes internet je online výuková platforma CyberTeachers®. Nákupem tohoto kurzu získáte tříměsíční licenci k využívání programu. Lekce pro výuku obdržíte vždy na email, poté se formou samostudia vzděláváte. Pro dokonalé procvičení probrané látky doporučujeme nakombinovat samostudium
s telefonickými lekcemi
. Hovorem s rodilým mluvčím získáte sebejistotu ve vyjadřování a osvojíte si autentické slovní obraty. Průvodce metodou CyberTeachers®.

  • Tip! Využijte zimní akci a ušetříte na kurzovném. CyberTeachers® za 2.995,- včetně DPH na tři měsíce!

Dostupné pro jazyky: angličtina, němčina, francouzština, italština a španělština.

Intenzivní jazykové kurzy Praha

Vyhraďte si na nový cizí jazyk 2 týdny a uvidíte, jaké uděláte díky intenzivnímu rychlokurzu pokroky! V originálním jazykovém kurzu Total Immersion® nebo v jeho zimní verzi Winter Immersion se studiu věnujete buď celý den nebo půlden a po absolvování minimálně 20 lekcí za týden budete již po dvou týdnech výše o jednu jazykovou úroveň!

Výběr jazykového kurzu

Nechejte si s výběrem jazykového kurzu poradit od profesionálů. Kontaktujte jazykovou školu Berlitz přes formulář vpravo.