Využijte 15% slevu na kurzy cizích jazyků!

on 18 březen 2015
Vytvořeno: 18 březen 2015

Příležitost pro všechny, kteří doposud váhali s jazykovým vzděláváním. Jarní akční nabídka jazykové školy Berlitz v Praze je opravdu lákavá. 15% sleva na všechny individuální kurzy jazyků. Prezenční výuka jazyků v Praze se týká 14 cizích jazyků!

Soukromá výuka cizích jazyků v Praze

Jazyková škola Berlitz má svoje učebny v centru Prahy, kde se vyučuje v prezenčních kurzech 14 cizích jazyků. Individuální jazykové kurzy jsou velmi oblíbené, protože student postupuje ve studiu svým tempem, po celou dobu výuky má jazykového lektora jen pro sebe, takže na všechny dotazy a procvičování má přesně tolik času, kolik potřebuje.

Jarní akční nabídka je časově omezená a týká se individuálních kurzů cizích jazyků v Praze.

  • 15% sleva na soukromé kurzy jazyků: Total Immersion®, Premium, Classic, Express a Sprint!

Jazykové kurzy v Praze si můžete vybírat podle svých časových možností a podle toho, za jak krátkou dobu potřebujete dosáhnout výsledků. Intenzivní kurz Total Immersion® je časově náročný, ale zajišťuje účastníkům rychlý a trvalý pokrok ve znalosti cizího jazyka. Jazykový kurz Classic trvá 6 týdnů, frekvence výukových hodin je nižší.

  • Akce: ke každému individuálnímu kurzu roční předplatné časopisu Forbes zdarma!

Výběr kurzu můžete provést také po konzultaci s pracovníky naší pobočky v Praze. Na základě vašich představ vám poradíme, který jazykový kurz bude pro vás nejvhodnější.

Jestliže se nespokojíte s jednou ukázkovou hodinou, ale platit celý kurz si zatím nehodláte, můžete využít zvýhodněnou nabídku na jazykový kurz Warm Up. Tento kurz zahrnuje 10 lekcí živé výuky za 7.770,- Kč (včetně DPH).

Firemní kurzy jazyků

Využijte jarní akční nabídku i pro firemní jazykové kurzy. Dopřejte svým klíčovým zaměstnancům kvalitní jazykové vzdělání, aby mohli vaši firmu důstojně reprezentovat a vystupovat sebejistě při cizojazyčných setkáních.

Kontaktujte kancelář Berlitz v Praze, společně vymyslíme ideální řešení jazykového vzdělávání podle vašich představ.