Výuka jazyků v zahraničí vs. online kurzy jazyků

on 09 únor 2015
Vytvořeno: 09 únor 2015

Dvě zdánlivě odlišné verze studia jazyků. Výuka jazyků v zahraničí s sebou nese cestování a poznávání cizí země s jejími tradicemi a kulturou. Online výuka jazyků přichází přímo k vám domů nebo do práce, takže se nemusíte zvednout ze židle. Čím se tyto dva působy výuky jazyků liší a co mají společného?

 

Zahraniční jazykové kurzy

Když vycestujete do zahraničí, kde se hodláte naučit cizí jazyk, rozšíříte si nesmírně svoje obzory. Dostanete se do situací, které budete nuceni řešit, a tím se naučíte spoustu nových dovedností. Poznáte nové lidi, objevíte krásu cizí kultury a navšívíte dosud nepoznaná místa.

Jazyková škola nabízí programy jazykových kurzů v zahraničí již několik let a všichni studenti se vždy vrací spokojení a plní dojmů. Studium cizích jazyků v zahraničí probíhá přes jazykovou školu Berlitz v jejích vlastních centrech nebo
v jazykových centrech ELS®. V současné době je možné studovat v zahraničí angličtinu a italštinu.

Online jazykové kurzy

Při absolvování virtuálního jazykového kurzu naopak nikam necestujete, ale užíváte si komfortu vlastního prostředí. Výhodou těchto kurzů jej jejich čaová nenáročnost a naprostá místní flexibilita.

Online jazykové kurzy Berlitz probíhají v různých formách. Jsou to jazykové kurzy CyberTeachers®, které jsou založeny na domácím samostudiu. K těmto kurzům lze přidat například telefonické kurzy, při kterých procvičujete konverzaci s rodilým mluvčím. Formou onlinových jazykových kurzů lze absolvovat i individuální jazykový kurz přímo s rodilým mluvčím.

Jak je vidět, způsob účasti na dvou zmíněných typech kurzů je diametrálně odlišný, ale přece jen mají něco společného. Možnost hovořit cizím jazykem přímo s rodilým mluvčím.

Prohlédněte si nabídku jazykových kurzů Berlitz a najděte ten správný. Kontaktujte jazykové centrum, rádi vám poradíme s výběrem kurzu.