Ušetřete 50% na virtuální výuce jazyků metodou Berlitz!

on 17 duben 2015
Vytvořeno: 17 duben 2015

Naučte se cizí jazyky v online jazykovém kurzu a ušetřete polovinu za kurzovné! Být samoukem už nemusí být nudné - s online platformou CyberTeachers®  pro samostudium jazyků pro vás bude studium cizích jazyků interaktivní a zábavné.

Online jazykové kurzy CyberTeachers® Coach

Jazyková škola Berlitz®  nabízí několik možností, jak virtuálně studovat cizí jazyky. Kromě online živé výuky
s jazykovým lektorem lze cizí jazyky studovat online formou samostudia a komunikaci s rodilým mluvčím využít jen příležitostně. Online platforma CyberTeachers® Coach pomáhá při studiu díky e-learningovým programům, jejichž obsah lze upravovat podle vašich požadavků. Tímto způsobem lze studovat následující jazyky: angličtina, němčina, francouzština, italština a španělština. Program CyberTeachers® Coach je vhodný pro všechny jazykové úrovně.

Výuka jazyků přes internet pro samouky

Svůj kurz cizího jazyka přes CyberTeachers® Coach budete mít plně pod kontrolou. Každý týden obdržíte emailem jednu lekci, se kterou budete následující týden pracovat. K dispozici máte široké spektrum vzdělávacích médií - videa, mobilní aplikace nebo různé nahrávky.

  • Pokrok ve studiu za vás hlídají monitorovací nástroje, které přizpůsobují úroveň výuky dle vašeho dosavadního vývoje.
  • Podpůrné jazykové nástroje - trénink výslovnosti, slovník, překladač - usnadňují studium.
  • Tento způsob výuky umožňuje přístup do kurzu 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Navíc lze v určitou dobu využít i živou asistenci lektora na telefonu.
  • Na základě vašich cílů a zájmů si vyberete z 218 pracovních specializací a 20 průmyslových odvětí.

Angličtina online s podporou jazykového lektora

Pro výuku angličtiny můžete využít verzi CyberTeachers® Live, která je rozšířena o dostupnost jazykového lektora na 24 hodin denně a 5 dní v týdnu. (U ostatních jazyků je dostupnost omezená.)

Využijte zvýhodněnou nabídku na online jazykové kurzy nyní - jarní akce je časově omezená.