Studujte jazyky v intenzivním jazykovém kurzu

on 18 prosinec 2015
Vytvořeno: 18 prosinec 2015

Každoročně si dáváte předsevzetí, že se konečně pořádně naučíte nějaký cizí jazyk, ale s Novým rokem se tento slib rozplyne? Nedejte váhání šanci a učte se jazyky v intenzivním jazykovém kurzu.

Intenzivní jazykové kurzy v Praze

Když se potřebujete nový cizí jazyk naučit opravdu rychle a váhání je Vaším nepřítelem, doporučujeme intenzivní jazykové kurzy.
Kurz Total Immersion® je jedinečným produktem jazykové školy Berlitz Praha. Výuka jazyků probíhá 12 hodin denně, 5 dní v týdnu. Po celou dobu výuky se Vám věnuje 3 až 5 lektorů a s jedním z nich se každý den setkáváte při obědě, kde si nacvičujete společenskou nebo obchodní konverzaci. Jedna hodina denně je také vedena dvěma lektory zároveň a je věnována nácviku konverzace ve skupině.
V zimním období také můžete využít intenzivní kurz Winter Immersion, který vychází z Total Immersion®, ale doba výuky je kratší. V případě celodenní výuky se jazyk učíte 8 hodin denně, ale můžete také zvolit půldenní výuku, dopoledne nebo odpoledne. 

Soukromá výuka jazyků v Praze

Výuka cizích jazyků v jazykovém centru Berlitz Praha probíhá přímo v centru Prahy nebo v místě firmy, pokud se jedná o firemní jazykový kurz. Jazykové kurzy se zakládají na výukové metodě Berlitz Method®, která je celosvětově oblíbená a úspěšná mezi všemi, kteří se díky ní efektivně naučili nový cizí jazyk. Nyní se můžete naučit více než 14 cizích jazyků.

Individuální jazykové kurzy

Nevíte, který kurz si vybrat a jestli Vám bude naše výuková metoda vyhovovat?
Využijte možnost ukázkové lekce zdarma! Angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština a ruština.

Informujte se o všech možnostech výuky jazyků přes poptávkový formulář nebo zavolejte na telefonní číslo
+420 273 136 015 a my Vám poradíme s výběrem kurzu nebo podáme doplňující informace.