Studium v zahraničí s Berlitz

on 12 srpen 2014
Vytvořeno: 12 srpen 2014

Jazyková škola Berlitz organizuje jazykové kurzy v Praze, online jazykové kurzy nebo
jazykové kurzy v zahraničí. Standardní nabídkou zahraničního jazykového kurzu jsou kurzy angličtiny.
Nyní máte také příležitost přihlásit se na kurzy italštiny v Itálii.

 

Kurzy angličtiny v zahraničí

Ve spolupráci s ELS® jazykovými centry zajišťuje jazykové centrum Berlitz kurzy angličtiny v USA, Kanadě nebo Austrálii. Kurzy angličtiny v těchto centrech se liší svým zaměřením. Někdo se chce naučit anglicky, aby poté mohl studovat na univerzitě v anglicky hovořící zemi, tak si vybere kurz angličtiny se zaměřením na vysokou školu. Kdo potřebuje zlepšit angličtinu kvůli práci, vybere si kurz angličtiny se zaměřením na práci. Jiní touží poznat konkrétní zemi zblízka a k tomu potřebují umět dobře anglicky. I pro tyto klienty jsou v nabídce specifické kurzy.

Berlitz Study Abroad®

Tento typ kurzu nabízí studium angličtiny po celém světě. Kurzy angličtiny v zahraničí mají tu nejvyšší kvalitu garantovanou centry Berlitz, vyučující jsou rodilí mluvčí a během těchto kurzů poznáte místní kulturu i společnost opravdu do hloubky. Ubytování je zajišťováno v hostitelských rodinách, apartmánech nebo hotelech.

Doba kurzů angličtiny v obou formách trvá v závislosti na zvoleném typu od 1 do 4 týdnů.

Studium italštiny v Itálii

Nyní přichází jazyková škola Berlitz s nabídkou kurzů italštiny přímo v Itálii. Jazyková centra v Miláně a Římě jsou hostitely speciálních kurzů italštiny, během kterých se naučíte skvěle italsky a poznáte historii, kulturu i život obou měst. Kurzy italštiny jsou koncipované buď pro jednotlivce nebo pro skupiny.

Zajímáte se o kurzy jazyků v zahraničí?

Kontaktujte jazykovou školu Berlitz a získejte přehled o nabízených jazykových kurzech v zahraničí.