Skupinové jazykové kurzy v Berlitz Praha

on 22 únor 2016
Vytvořeno: 22 únor 2016

Bylo Vaším novoročním předsevzetím studium jazyků? Tak máte nejvyšší čas s nějakým jazykovým kurzem začít. Pokud v tom nechcete být sami, ale rádi na své cestě vzdělávání poznáte nové lidi, kteří budou na stejné lodi, zapište se na skupinové jazykové kurzy!

Výuka jazyků v Berlitz Praha

Vzdělávací a jazykové centrum Berlitz Praha organizuje skupinové jazykové kurzy pro veřejnost i pro firmy. Skupinová výuka jazyků probíhá buď v prostorách jazykové školy v Praze nebo v místě sídla Vaší firmy.

Výuka jazyků ve firmách je přizpůsobena oborovému zaměření firmy a zohledňuje časové zaneprázdnění účastníků kurzu. Samozřejmostí je přizpůsobení obsahu lekcí konkrétním požadavkům na jazykové vzdělávání pracovníků. Skupinky tvoří 2 až 10 zájemců o studium jazyka. Pokud máte zájem o téměř individuální přístup ze strany jazykového lektora, ale zároveň v tom nechcete být úplně sami, přihlaste se do jazykového kurzu pro dva.
V tomto kurzu můžete nový cizí jazyk studovat se svým známým, kolegou nebo partnerem. Strávíte spolu společný čas a oba ušetříte polovinu kurzovného.

Váháte-li, přijďte na zkušební lekci zdarma! Seznámíte se s výukovou metodou Berlitz a uvidíte, jak vám tento styl výuky jazyků vyhovuje.

Skupinové jazykové kurzy online

Studovat cizí jazyky podle výukové metody Berlitz nemusíte jen v jazykové škole v Praze. Stačí, když se přihlásíte do online jazykového kurzu Berlitz Virtual Class a máte celý jazykový kurz jako na dlani. Výuka cizího jazyka probíhá jakoby v jazykové učebně, jen sedíte u svého počítače nebo notebooku a jste do učebny připojeni vzdáleně. Tímto způsobem můžete stuovat až 40 cizích jazyků.

Pro více informací o skupinových jazykových kurzech v jazykové škole Berlitz Praha se na nás prosím obraťte přes kontaktní formulář nebo zavolejte na +420 273 136 015.