Přihlašte své děti na jazykový tábor!

on 15 květen 2015
Vytvořeno: 15 květen 2015

Blíží se konec školního roku! Nezapomeňte včas vymyslet prázdninový program pro svoje děti, protože během letních prázdnin už je těžké sehnat volná místa na táboře nebo v letních školách.

Letní tábor s angličtinou - poslední volná místa

Chcete pro svoje děti zábavu, ale zároveň si nepřejete, aby celé prázdniny prolenošily? Pošlete je na letní tábor
s angličtinou
Berlitz®. Během jednoho týdne se budou zábavnou formou učit angličtinu s rodilými mluvčími, poznají nové kamarády a rozšíří si obzory. Anglický tábor probíhá na statku Břežany asi 70 km od Prahy a je pro děti od 7 do 16 let.

Děti si na táboře zasportují, zažijí neobvyklá dobrozdružství, ale hlavně je bude po celou dobu provázet autentická angličtina, takže si ji zažijí a začnou ji samy spontánně používat. Statek leží v malebném prostředí uprostřed krásné přírody. Děti si odpočinou od ruchu velkoměsta a načerpají síly do dalšího školního roku!

Jazykové tábory Berlitz®

Jazyková škola Berlitz® organizuje pro děti během prázdnin také příměstské tábory v Praze nebo také letní anglickou školu a školku. Letní anglická škola a letní anglická školka probíhají v jazykovém centru Praha, kde děti stráví vždy dopoledne výukou angličtiny a po obědě odcházejí domů.

Letní škola angličtiny pro děti 8 - 15 let

Děti tohoto věku mají během dopoledne 5 vyučovacích hodin angličtiny, a to do 9 do 13 hodin. Po celou dobu pobytu mají k dispozici občerstvení a pitný režim. Letní škola angličtiny probíhá v červenci a srpnu.

Letní školka angličtiny pro děti 4 - 7 let

Malé děti se učí cizí jazyky nejsnadněji, proto začínáme s výukou angličtiny již u dětí od 4 let. Jejich hodiny angličtiny jsou plné zpěvu a hraní si, ale to je pro ně ten nejlepší způsob, jak si osvojit základy angličtiny a autentickou výslovnost. V letní anglické školce mají děti dopolední výuku se 4 hodinami angličtiny s možností občerstvení a pití.

Zaujala vás nabídka angličtiny pro děti?
Informujte se o letních i celoročních kurzech angličtiny pro děti v kanceláři Berlitz®.