Prezenční jazykové kurzy v Berlitz Praha

on 24 listopad 2015
Vytvořeno: 24 listopad 2015

Jazyková škola Berlitz Praha organizuje kurzy cizích jazyků s rodilými mluvčími v centru Prahy. Nabízíme 14 cizích jazyků, které můžete začít studovat v individuálních termínech. Délku kurzu a frekvenci výukových hodin si volíte sami.

Soukromá výuka cizích jazyků

Pokud patříte mezi studenty, kterým vyhovuje maximální pozornost ze strany vyučujícího a náplň výuky si rádi volíte sami, pak jsou pro Vás jako stvořené soukromé jazykové kurzy vzdělávacího centra Berlitz Praha.

Vyberte si z nabídky těchto cizích jazyků:

Angličtina, čeština pro cizince, mandarínská čínština, francouzština, rumunština, portugalština, španělština, slovenština, ruština, italština, maďarština, němčina, srbština a chorvatština.

Zvolte si typ kurzu:

  • Express - 36 vyučovacích hodin během 3 týdnů.
  • Classic - 36 lekcí cizího jazyka za 6 týdnů.
  • Premium - 3 měsíce na zvládnutí 36 vyúkových hodin.

Intenzivní jazykové kurzy

Pokud se chcete do studia cizího jazyka opravdu opřít, zvolte intenzivní kurz Total Immersion® nebo Sprint. Intenzivním studiem se můžete naučit anglicky, rusky, německy, francouzsky, italsky nebo španělsky. Celodenní výuka s rodilým mluvčím, délka kurzu od 1 do 6 týdnů. Naučte se další cizí jazyk v rekordním tempu a zabodujte u přijímacího pohovoru nebo na služební cestě v zahraničí.

Chcete si výuku v jazykové škole Berlitz Praha nejprve vyzkoušet? Domluvte si ukázkovou lekci zdarma! Nejdříve si styl výuky nezávazně vyzkoušíte a o přihlášení do jazykového kurzu v Praze se rozhodnete až poté.

Rozmyslete si, který cizí jazyk chcete studovat a kolik času tomuto studiu můžete věnovat. Kontaktujte pobočku jazykové školy v Praze, rádi Vám pomůžeme s výběrem typu kurzu a domluvíme pro Vás ukázkovou lekci zdarma, popřípadě první termín Vaší docházky.