Podzimní nabídka online jazykových kurzů

on 20 říjen 2016
Vytvořeno: 20 říjen 2016

Přichází podzim a s ním i podzimní plískanice. V tento čas člověk nemá vždy chuť vyrazit za studiem cizích jazyků do jazykové školy. Přesto se ale můžete učit cizí jazyk!

V naší jazykové škole Berlitz Praha pro Vás máme online jazykové kurzy! Můžete se učit jak ze svého domova, při cestě vlakem ze zaměstnání nebo pokud jste například v zahraničí. Stačí mít jen připojení k internetu.

 

Podzimni nabidka online kurzuTypy online kurzů

Virtuální učebna

Nemusíte sedět v jazykové učebně, přesto se můžete efektivně učit cizí jazyk! V tzv. Virtuální třídě probíhá výuka pomocí metody Berlitz a ve Vámi stanovenou dobu se s Vámi spojí lektor Berlitz, tudíž lekce probíhají jako naživo. V naší nabídce máme více jak 40 jazyků, které můžete studovat s rodilým mluvčím prostřednictvím metody Berlitz. Celou lekci si můžete nahrát a poté znovu přehrát.  

 

 

 

 

CyberTeachers Coach

K samostudiu budete mít díky unikátní softwarové aplikaci na výběr média podporujících studium, jakými jsou e-maily, videa či podcasty. Dále Vám také bude v učení pomáhat 20 jazykových nástrojů, jako je generátor pro zapamatování slovní zásoby, slovník, překladač, nácvik výslovnosti nebo nástroj pro zpětnou vazbu. Po každé jazykové lekci navíc obdržíte email (report) s krátkou lekcí, která Vás bude dále motivovat ke studiu. S CyberTeachers Coach můžete studovat angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu a francouzštinu.

CyberTeachers Live

Kromě médií podporujících studium a 20 jazykových nástrojů (jako u CyberTeacher Coach) můžete díky online jazykové platformě studovat angličtinu z pohodlí domova či na cestách, a to 24 hodin denně.

Využijte časově omezené nabídky a studujte kurzy CyberTeacher se slevou 50 %!

Zaujala Vás online výuka cizích jazyků?

Kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům. Můžete nám také zavolat na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás najdete na facebooku.

Zajímají Vás další kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro ostatní podzimní akce.