Podzimní nabídka firemních jazykových kurzů

on 13 listopad 2016
Vytvořeno: 13 listopad 2016

Jazykové znalosti Vašich zaměstnanců jsou v současnosti důležitou a nezbytnou součástí úspěchu Vaší firmy. Investice do kvalitní výuky jazyků Vašich zaměstnanců je tedy vždy devizou pro Vaše podnikání, ale samozřejmě je i vítaným bonusem pro Vaše zaměstnance. Tohle všechno a mnohem víc při firemním vzdělávání Vám nabízí jazyková škola Berlitz Praha, která nabízí výuku nejen v prostorách jazykové školy, ale i ve Vaší firmě.

podzimni nabidka firemnich jazykovych kurzuTypy firemních jazykových kurzů

Individuální firemní lekce

Soukromý jazykový kurz je určen pro jednoho studenta pod vedením rodilého mluvčího. Vyučování probíhá prostřednictvím metody Berlitz, která v sobě zahrnuje nejefektivnější způsob, jak se naučit psát a hlavně mluvit cizím jazykem v krátkém časovém období.

 

Typy kurzů češtiny podle intenzity:

•    jazykový kurz Total Immersion®,
•    jazykový kurz Premium,
•    jazykový kurz Express,
•    jazykový kurz Classic,
•    jazykový kurz Sprint.

Online firemní jazykové kurzy

Jsou Vaši zaměstnanci časově vytíženi a nemohou pravidelně docházet na jednotlivé lekce? Využijte online jazykové kurzy! Výuka může probíhat jako živé lekce v tzv. virtuální třídě nebo formou samostudia s unikátní platformou CyberTeachers.

Firemní skupinová výuka

Při výuce firemních skupinových kurzů dochází lektor do firmy v rámci Prahy. Výuka je nabízena v těchto jazycích: angličtina, francouzština, holandština, italština, němčina, portugalština, ruština, slovenština, čeština, maďarština, rumunština, polština, čínština, srbština, chorvatština a španělština.

Kurzy obchodní angličtiny (Business English)

Výuka obchodní angličtiny Berlitz® je zaměřena na aktivní použití tohoto jazyka a speciální terminologie v konkrétních situacích Vašeho pracovního života. Součástí lekcí jsou i simulace obchodních jednání. Výuka vede speciálně školený rodilý mluvčí opět ve Vámi zvoleném místě.

Chcete se o firemních kurzech dozvědět více?

Kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům. Můžete nám také zavolat na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás najdete na facebooku.

Zajímají Vás další kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro ostatní podzimní nabídky.