Podzimní akce na jazykové kurzy Berlitz!

on 08 září 2014
Vytvořeno: 08 září 2014

Nový školní rok už se rozjel a jazykové školy již také zahájily kurzy jazyků. V jazykovém centru Berlitz jsme připravili velkou dávku podzimních akcí, díky kterým budete cizí jazyky studovat s úsměvem a za méně peněz.

 

4 + 1 den zdarma

Individuální kurzy cizích jazyků při kterých intenzivně studujete 2 až 6 týdnů se nazývají Total Immersion - Úplné ponoření. Tento způsob výuky byl vyvinut ve spolupráci s Institutem psychologie v Montrealu a představuje nejúčinnější způsob, jak se nový cizí jazyk naučit. Během 12 lekcí denně se lektor věnuje pouze Vám a klade důraz na to, aby mluvení leželo nejméně ze 60 % na Vás. Jedna hodina denně je vedena dvěma lektory a procvičuje se skupinová konverzace.

Intenzivní jazykový kurz Sprint trvá jeden týden a absolvujete 45 lekcí jazyka. Za každý týden jste schopni postoupit vždy o jednu úroveň výše.

  • Pro výše zmíněné kurzy získáte v období od 15. 9. 2014 až do 1. 12. 2014  při zakoupení 4 dnů výuky 5. den zdarma.

36 lekcí za cenu 30

Jestliže chcete studium nového jazyka rozložit do více týdnů a mít menší hodinovou dotaci během týdne, pak je pro Vás jako stvořený jazykový kurz Express. Plán náplně kurzu se odvíjí od individuálních požadavků klienta a také při časovém plánování lekcí se plně respektují časové možnosti studujícího.

  • V tomto kurzu získáváte od 15. 9. 2014 až do 1. 12. 2014 za cenu 30 plných 36 lekcí.

Předplatné časopisu zdarma

Kdo se v době do 20. 11. 2014 přihlásí do jakéhokoliv individuálního jazykového kurzu, získává jako pozornost předplatné časopisu Forbes!

Jazykové kurzy online

Internetové jazykové kurzy jsou velmi oblíbené, jelikož neomezují studující časově ani místně. Studovat se dá díky internetu téměř kdykoliv. Jazyková škola Berlitz nabízí pro online jazykové kurzy ještě rozšíření, a to ve formě buď telefonických lekcí nebo živé hodiny s lektorem.

  • V podzimní akci je kombinovaná výuka jazyků za akční cenu - 19 990,- Kč včetně DPH, registrace a studijních materiálů!

Podzimní jazykové kurzy

Vyberte si ze široké nabídky jazykových kurzů jazykové školy Berlitz. Podrobnosti získáte na pobočce Berlitz.