Letní tábor s angličtinou pro děti

on 10 květen 2016
Vytvořeno: 10 květen 2016

Letni tabor pro detiMáte pocit, že letní prázdniny jsou ještě daleko? Ba naopak, červenec a srpen se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se poohlédnout po volných místech na letním táboře pro Vaše děti.

Jak se ale vyznat v nepřeberném množství nabídek tak, aby byl letní tábor zároveň Vašemu dítěti k něčemu prospěšný? Vyberte si letní tábor s angličtinou! Tábor je vhodný pro děti od 7 let věku bez ohledu na úroveň angličtiny.

 

 

Letní tábor Břežany 2016

Nově zrekonstruovaný statek z 19. století se nachází v malé klidné vesničce Břežany na pokraji Středočeského a Západočeského kraje. Na statku je celkem 9 dvoulůžkových pokojů a 3 pokoje se spací galerií (2+2 osoby). Každý pokoj je vybaven samostatnou koupelnu a WC. Výuka angličtiny probíhá v prostorách statku anebo na čerstvém vzduchu na statku a v jeho okolí. K dispozici je zde společenská místnost s krbovými kamny a plně vybavený sál pro další aktivity dětí (např. lekce zumby).

Stravování na táboře

Denní strava zahrnuje 5 jídel (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) + neomezený pitný režim.

Lektoři

Lektoři na letním táboře s angličtinou jsou rodilými mluvčími a děti vyučují podle metody Berlitz. Celodenní komunikace dětí s lektory probíhá v angličtině zábavnou a hravou formou, ale přitom vede ke zvýšení znalosti angličtiny.

Termíny letního tábora 2016:

  • 16.7. - 23. 7. 2016 – plně obsazeno
  • 30.7 – 6. 8. 2016
  • 20.8 – 27. 8. 2016

 

Ke stažení:

 

Rezervace místa

Chcete se dozvědět více o nabídce letního tábora s angličtinou pro Vaše děti? Kontaktujte nás a my rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy! Objednejte si již nyní místo v našem eshopu!