Letní tábor pro děti Břežany

on 17 únor 2017
Vytvořeno: 17 únor 2017

I když ještě nezačalo jaro, letní prázdniny se pomalu přibližují. Nenechávejte shánění kvalitního dětského tábora na poslední chvíli a vybírejte si již nyní!  

Pokud chcete, aby si z něj kromě nových kamarádů přivezli Vaše děti i nové jazykové poznatky, neváhejte a přihlaste je na letní tábor s angličtinou! Tábor je vhodný pro děti od 7 let věku bez ohledu na stávající znalost angličtiny.

 

Letni tabor BrezanyLetní tábor 2017 Břežany

Nově zrekonstruovaný statek z 19. století se nachází v klidné vesničce Břežany na hranicích Středočeského a Západočeského kraje. Na statku jsou k dispozici 9 dvoulůžkových a 3 čtyřlůžkové pokoje. Každý pokoj má samostatnou koupelnu a WC. Výuka probíhá v prostorách statku a při pěkném počasí taktéž venku na čerstvém vzduchu. Statek má společenskou místnost s krbovými kamny a hracím koutem pro děti a navíc plně vybavený sál pro mimojazykové aktivity dětí.

 

 

Stravování na táboře

Strava dětí je zajištěna 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) spolu s neomezeným pitným režimem.

Táboroví lektoři

Lektoři letního tábora s angličtinou jsou rodilí mluvčí, kteří děti vyučují podle osvědčené metody Berlitz. Vaše děti dovedou motivovat a zábavnou a hravou formou zvýší jejich znalost angličtiny.

Letní tábor Berlitz se koná v těchto termínech:

-    15.7. - 22. 7. 2017
-    12.8 – 19. 8. 2017

Rezervace místa

Zaujala Vás nabídka a rádi byste se dozvěděli podrobnosti o letním táboře s angličtinou? Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015. Nezmeškejte rezervaci - nyní v akční nabídce za 8.778,-Kč!

Zajímají Vás i ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro další zajímavé akce.