Jazykový kurz na zkoušku a ukázková lekce zdarma

on 23 leden 2016
Vytvořeno: 23 leden 2016

Jazykové kurzy se liší stylem výuky a zaměřením na určité cílové skupiny. Jak ale poznat ten pravý pro Vás?
Přijďte v Praze vyzkoušet jednu lekci jazyka zdarma nebo si kupte kurz na zkoušku!

Ukázková lekce zdarma pouze v Praze

Jazyková škola Berlitz Praha nabízí vyzkoušení jedné lekce výuky cizího jazyka zdarma. Nabídka je platná pro jazykové centrum v Praze a je možná pro tyto jazyky: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština a ruština. Objednejte si ukázkovou lekci zdarma nyní!

Jazykový kurz na zkoušku

Než se pustíte do dlouhodobého studia cizího jazyka, vyzkoušejte si, jak vyučujeme v zahřívacím kurzu Warm up! Tento kurz zahrnuje 10 lekcí vybraného jazyka v individuální výuce s rodilým mluvčím. Během těchto lekcí poznáte, jakým stylem probíhá výuka v jazykovém centru v Praze a poznáte výuku podle Berlitz Method®.

Výuka podle Berlitz Method® 

  • Výuku cizícho jazyka přizpůsobujeme potřebám studentů - zaměření na určitou pracovní oblast, průmyslové odvětví, společenské události.
  • Cizí jazyk je jediný, kterým v kurzu mluvíte - velmi brzy si osvojíte základní fráze, nebo si oživíte, co jste zapomněli. V živé konverzaci s rodilým mluvčím brzy zdomácníte a budete se cítit jako ryba ve vodě.
  • Naším cílem je naučit Vás v novém cizím jazyce mluvit, proto si dáme záležet na tom, abyste z více než 60 % času mluvili Vy a ne lektor.

Prezenční jazykové kurzy v Praze

Jazyková škola Berlitz Praha nabízí výuku 14 cizích jazyků přímo v jazykovém centru Praha. Zde se můžete naučit i srbsky nebo portugalsky. Nabídka jazykových kurzů v Praze je tak široká, že si jistě najdete ten pravý pro Vás, i když je Váš časový rozvrh nestabilní. Kontaktujte kancelář pobočky Berlitz Praha a společně pro Vás najdeme ten správný jazykový kurz.