Jarní nabídka individuálních jazykových kurzů - nyní za akční cenu

on 16 březen 2017
Vytvořeno: 16 březen 2017

Jarní dny se prodlužují a Vy jste plni energie? Neztrácejte ji zbytečně, ale naopak ji využijte k intenzivní výuce cizího jazyka!

V naší jazykové škole Berlitz Praha Vám nabízíme prezenční výuku 14 světových jazyků.Jarni nabidka individualnich kurzu

Metoda Berlitz

Výuka jazyků pomocí metody Berlitz je velmi účinný způsob, jak se naučit rozumět a zejména mluvit cizím jazykem během krátké doby, a to několika týdnů či měsíců. Jazykový lektor lekce plně přizpůsobí Vašim individuálním potřebám a jednotlivé lekce mohou probíhat kromě jazykové školy taktéž v pohodlí Vašeho domova či například ve Vašem zaměstnání.

Typy kurzů podle intenzity:

Jazykový kurz Total Immersion®

Jedná se o nejefektivnější výuku cizího jazyka. Kurz v rozsahu 12 lekcí denně trvá maximálně 4 týdny. Díky systematické práci dosáhnete brzy výrazného pokroku a budete aktivní v komunikaci.

Jazykový kurz Premium

3měsíční jazykový kurz je svojí flexibilitou určen pro všechny, kdo se potřebují naučit cizí jazyk rychle a efektivně a potřebují si výuku individuálně naplánovat.

Jazykový kurz Express

Intenzivní jazykový kurz metodou Berlitz je pro všechny bez ohledu na stávající jazykovou úroveň.  Jazykový kurz trvá 4 týdny.

Jazykový kurz Classic

Jazykový kurz v délce maximálně 8 týdnů. S výukou je možné začít kdykoliv během celého roku. Lekce vede profesionální lektor, který je přizpůsobí na míru Vašim potřebám.

Jazykový kurz Sprint

Během jednoho týdne můžete v jazykové škole absolvovat 45 lekcí výuky cizího jazyka (9 hodin denně) a dosáhnout tak výrazného pokroku ve velmi krátké době.

Akční nabídka

Při zakoupení jakéhokoliv individuálního jazykového kurzu ušetříte minimálně 5 000 Kč! Neváhejte a rezervujte si zkušební lekci zdarma!

Chcete se o individuálních kurzech dozvědět víc?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, rádi Vám sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům. Můžete nám také zavolat na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás najdete na facebooku.

Zajímají Vás ostatní zajímavé nabídky jazykové školy Berlitz Praha?

Zde klikněte pro více informací.