Individuální jazykové kurzy s rodilým mluvčím španělština

on 27 duben 2016
Vytvořeno: 27 duben 2016

Individualni kurzy spanelstinyDáváte přednost jazykovému kurzu španělštiny s lektorem, kterého máte pouze pro sebe? Právě Vám jsou určeny soukromé kurzy španělštiny jazykové školy Berlitz.

Výuka španělštiny metodou Berlitz je velmi efektivní způsob, jak se naučit psát a mluvit španělsky ve velmi krátké době, a to již za několik týdnů či měsíců. Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí individuální kurzy španělštiny ušité na míru Vašim potřebám, a to více či méně intenzivní.  Lektor, rodilý mluvčí, se plně přizpůsobí Vašim potřebám a jazykový kurz tak může probíhat buď u Vás doma, ve Vašem zaměstnání anebo u nás v jazykovém centru Berlitz Praha.

 

 

Kurzy španělštiny v Berlitz:

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Jedná se o nejúčinnější způsob, jak se naučit cizí jazyk. Tento jazykový kurz španělštiny může trvat po dobu 1-4 týdnů, 5 dní v týdnu v rozsahu 12 lekcí za den. Součástí kurzu je i jedna lekce denně s dvěma lektory najednou a oběd s lektorem v restauraci. Systematická práce a konverzace pouze v cíleném jazyce vede k aktivní komunikaci klienta. Tento kurz je velmi oblíbený u osob, které potřebují dosáhnout výrazného pokroku v co nejkratší době.

 • Jazykový kurz Summer/Winter Immersion

  Letní a zimní intenzivní jazykové kurzy španělštiny s rodilými mluvčími. Vy sami si vyberete, zda Vám vyhovuje celodenní (8 lekcí denně) či půldenní (4 lekce denně) varianta studia. Začít s kurzem můžete v rámci našich zimních a letních speciálních kampaní. Důležitým aspektem je taktéž velmi účinné zlepšení ústního projevu.

 • Jazykový kurz Premium

  Tento 3měsíční jazykový kurz je svojí pružností určen pro ty, kteří mají omezené množství času, potřebují si lekce individuálně plánovat, ale přesto by se rádi naučili španělsky rychle a efektivně. Obsah kurzu a časový rozvrh je čistě individuální a je zaměřen na témata podle Vašich konkrétních potřeb.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz je určen všem bez ohledu na stávající jazykové znalosti. Taktéž je kurz určen pro ty, kteří se musí efektivně a rychle naučit španělský jazyk, či se v něm chtějí zdokonalit. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz italštiny metodou Berlitz  trvá maximálně 8 týdnů. Začít navštěvovat kurz je možné kdykoliv během roku. Samozřejmostí je profesionální lektor, který lekce přizpůsobí Vašim konkrétním potřebám.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během jednoho týdne můžete v jazykové škole Berlitz Praha absolvovat 45 lekcí (9 lekcí denně) výuky španělského jazyka a naučit se to, co se ostatní učí týdny nebo dokonce měsíce.

 

Ať už se jedná o španělštinu pro začátečníky, či pro pokročilé, jazyková škola Berlitz Vám vyjde vždy vstříc!

Zaujala Vás nabídka výuky španělštiny v Praze?

Zavolejte nám na telefon 273 136 015 a domluvte si individuální ukázkovou hodinu španělštiny zdarma! Poté se rozhodněte, zda máte zájem o kurz španělštiny v jazykové škole Berlitz Praha.