Firemní jazykové kurzy

on 19 říjen 2015
Vytvořeno: 19 říjen 2015

Plánujete rozšířit firemní benefity o nabídku jazykových kurzů? Vyberte pro svoji firmu jazykové kurzy, které nejlépe odpovídají vašim nárokům a požadavkům na obsah a formu.

Jazykové kurzy ve firmě

Nejběžnějším způsobem, jak realizovat jazykové vzdělávání ve firmách, je docházka jazykového lektora přímo do firmy. Jazyková škola Berlitz Praha nabízí tuto možnost pro firmy v Praze a okolí. Firemní jazykové kurzy mohou být individuální nebo skupinové. Vyučované jazyky: angličtina, němčina, francouzština, italština a španělština.

Kurzy obchodní angličtiny

Mezi nejužívanější jazyky patří bezesporu angličtina, proto nabízíme specializované dvoudenní semináře obchodní angličtiny zaměřené na několik stěžejních témat. Skupinky mají maximálně 6 účastníků.

Témata: telephoning, email, business writing, meetings, presentations, finance, negotiations a další.

Online jazykové kurzy pro firmy

Vítaným řešením jazykového vzdělávání ve firmách jsou online jazykové kurzy. Výuka probíhá ve virtuální třídě, mohou se jí tak účastnit lidé z různých konců světa. Nabídka vyučovaných jazyků je také mnohem širší. Formou Berlitz Virtual Class (virtuální třída Berlitz) se můžete naučit až 40 cizích jazyků. Výuka je zaměřena i profesně - výběr odvětví je na vás.

Telefonické lekce jazyků

Jsou vaši zaměstnanci v neustáleém kontaktu se zákazníky nebo obchodními partnery? Umožněte jim zdokonalit se v cizím jazyce skrze konverzaci s rodilým mluvčím. Telefonické lekce jazyků pomáhají získat větší sebedůvěru při cizojazyčné komunikaci a zvyšují úroveň mluveného projevu.

Kontaktujte jazykové centrum Berlitz Praha přes poptávkový formulář nebo telefonicky, společně najdeme vhodné řešení jazykového vzdělávání ve vaší firmě.