Darujte k Vánocům svým blízkým jazykový kurz v Berlitz!

on 15 říjen 2014
Vytvořeno: 15 říjen 2014

Hledáte originální dárek k Vánocům? Spojte příjemné s užitečným a zaplaťte svým blízkým kurz cizího jazyka v jazykové škole Berlitz. Tento Vánoční dárek s nápadem ocení všichni obdarovaní. Jak vybrat kurz cizího jazyka?

Jazyková škola - ukázková hodina zdarma

Pro všechny, kteří se chtějí dozvědět, jak funguje výuková metoda Berlitz v praxi, nabízíme návštěvu jedné ukázkové hodiny zdarma. Tato nabídka se vztahuje na kurzy konané v učebnách Berlitz v Praze. Návštěvou této demo lekce zdarma se účastník k ničemu nezavazuje, ale až po jejím absolvování se rozhodne, zda bude pokračovat v některém z nabízených kurzů.

Domluvte si ukázkovou lekci ještě dnes a pozvěte na ni i Vaše blízké. Vanoční dárek nebude takovým překvapením, ale jeho hodnota bude jistě řádně oceněna.

Online kurzy cizích jazyků

Pokud chcete zachovat kouzlo překvapení i při nákupu kurzu cizího jazyka, tak je vhodným řešením nákup online jazykových kurzů. Tímto dárkem nebudete nikoho zavazovat k pravidelné docházce do jazykové školy, a přesto mu dopřejete možnost vzdělání. Výuka cizích jazyků přes internet nabízí několik výhod: časovou nezávislost a flexibilitu, kurz není vázán na žádné konkrétní místo, lze ho absolvovat odkudkoliv, kde je připojení k internetu.

Výuka jazyků v Praze

Sídlo jazykové školy Berlitz je v Praze a zde také najdete nejširší nabídku kurzů. V současnosti nabízíme docházkové kurzy 14 cizích jazyků. Hledat kurz začněte již nyní a přesvěčte se o naší široké nabídce.

Soukromé kurzy cizích jazyků, skupinové kurzy nebo také firemní kurzy cizích jazyků patří k základním položkám v naší nabídce. Výuka jazyků Praha je opravdu rozmanitá.

Výuka angličtiny Brno

Kurzy angličtiny - Brno - patří také do naší nabídky. Formou individuálních internetových lekcí ji zajišťujeme nejen v Brně, ale všude, kde se připojíte k internetu.

Vánoční večírek ve firmě

Nezapomínáme ani na firemní klienty. Výuka cizích jazyků ve firmách je velmi rozšířená a její realizaci zajišťujeme ve firmách v Praze. Využijte nabídku na firemní kurzy cizích jazyků a obdarujte svoje zaměstnance!

Napište nám a dozvíte se podrobnosti o všech nabízených kurzech v Berlitz.