Berlitz nabízí výuku více než 40 cizích jazyků

on 14 listopad 2014
Vytvořeno: 14 listopad 2014

Chcete se naučit neobvyklý cizí jazyk - výuka cizích jazyků online v jazykovém centru Berlitz zahrnuje nabídku více než 40 cizích řečí, takže Vaše odhodlání splnit svůj sen je snadno uskutečnitelné.
Jak probíhá výuka jazyků přes internet?

Berlitz virtuální třída

Berlitz virtuální třída - BVC - je online prostředí, ve kterém probíhají výukové lekce jazyků. Tento unikátní výukový program je přizpůsoben jak individuální výuce cizích jazyků, tak výuce jazyků ve skupinách. Vyberte si cizí jazyk, který si přejete umět, a můžete začít se studiem.

Individuální výuka online

Studujte cizí jazyky ze svého pohodlí díky internetovému připojení. Naplánujte si lekce norštiny nebo lekce japonštiny podle svého časového rozvrhu a spojte se s Vaším lektorem - rodilým mluvčím - v předem domluvenou hodinu. Budete se účastnit soukromé lekce cizího jazyka, jako byste byli přímo v jazykové učebně. Výuka cizích jazyků online probíhá výhradně v cílovém jazyce.

Skupinová výuka jazyků

Učit se jazyk ve skupině studujících má také svoje výhody. Během lekcí komunikujete s více lidmi, můžete vyřešit více otázek týkajících se nového cizího jazyka. V BVC je skupinová výuka také možná. Virtuální výuka cizích jazyků nabízí bonusy ve formě možnosti opakovaného přehrávání probrané lekce nebo podpůrné studijní materiály - knihy, CD apod.

Nabídka online kurzů jazyka

V BVC se studuje například:

  • švédština
  • rumunština
  • holandština
  • slovenština
  • portugalština

Informujte se, jaké další jazyky lze studovat v BVC - kontaktujte kancelář Berlitz.