Aktuální nabídka jazykových kurzů v Berlitz Praha

on 22 září 2016
Vytvořeno: 22 září 2016

Ať už pracujete v jakémkoliv oboru či se zajímáte o současné dění, bez znalosti cizího jazyka se v dnešní době již téměř neobejdete. Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí možnost naučit se nový cizí jazyk či se v jazyce zdokonalit tak, abyste v něm mohli mluvit, psát a myslet bez chyb, a to již v krátkém časovém období, během několika týdnů či měsíců.

Naše jazyková škola Vám nabízí výuku více než 40 světový jazyků, z toho 14 jazykových kurzů formou živých lekcí s lektorem v Praze a jejím okolí.

 

Aktualni nabidka jazykovych kurzuJazyková škola Vám nabízí tyto jazykové kurzy:

•    Soukromé jazykové kurzy

V těchto jazykových kurzech máte lektora pouze pro sebe, čímž můžete dosáhnout nejlepších výsledků. Jednotlivé lekce lze taktéž individuálně plánovat.

 

 

Kurzy podle intenzity:

-    Jazykový kurz Total Immersion®,
-    jazykový kurz Premium,
-    jazykový kurz Express,
-    jazykový kurz Classic,
-    jazykový kurz Sprint.


•    Firemní jazykové kurzy

Firemní jazykové kurzy jsou oblíbeným benefitem mezi zaměstnanci. Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí jazykové kurzy pro zaměstnance a manažery, které jsou na míru utvořeny pro potřeby Vaší firmy. Pro Vaše zaměstnance nabízíme kurzy obchodní angličtiny nebo specializované jazykové kurzy zaměřené na obor Vašeho podnikání.

•    Online jazykové kurzy

Naše online jazykové kurzy Vám nabízejí výuku více než 40 světových jazyků kdykoliv v průběhu dne a odkudkoliv budete chtít. Jazykové kurzy tak mohou probíhat z Vašeho domova nebo i ze zahraničí. Vše co potřebujete, je připojení k internetu.

•    Telefonické/ Skype jazykové kurzy

Tyto kurzy představují rovnocennou alternativu k online jazykovým kurzům. Jazykové kurzy probíhají po dobu 30 minut po předchozí online rezervaci. Při skype jazykových kurzech můžete využívat interaktivní tabuli pro sdílení dokumentů. Po každé lekci obdržíte zpětnou vazbu se zadáním pro následné samostudium.

•    Kombinované studium

Při kombinované výuce jazyků můžete využít výhody samostudia a prezenčních lekcí nebo online či telefonických lekcí. Podrobný popis variant najdete v naší nabídce.

Máte zájem se dozvědět více o kurzech jazykové školy Berlitz Praha?

Kontaktujte nás, nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015. Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy.

Zajímají Vás ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Pro akční nabídky a více informací klikněte zde.