Akce! Kombinovaná výuka jazyků za zvýhodněnou cenu!

on 05 červen 2014
Vytvořeno: 05 červen 2014

Kombinovaná výuka znamená studium jazyka pomocí online platformy a telefonních hovorů a poskytuje zájemci možnost, aby se z části učil jazyk sám, jak mu to pracovní možnosti dovolí, a zároveň neztrácí podporu a vedení lektora, který mu s výukou pomáhá.

 

Typy kombinované výuky:

  • CyberTeachers® & telefonní výuka - studenti obdrží přístup k online výukové platformě CyberTeachers® a zároveň mohou s lektorem komunikovat v rámci individuálních telefonických lekcí pomocí telefonu s pevným připojením. Globální podpora je zajištěna 24 denně. K dispozici je spousta pomocných nástrojů jako například překladače, slovníky, kontroly pravopisu a trenažery výslovnosti. Zároveň budete informování o pokrocích ve výuce pomocí zasílaných reportů. Jazyky vyučované metodou kombinované výuky jsou: angličtina, němčina, francouzština, italština a španělština.
  • CyberTeachers® Live & živá výuka v jazykové škole - kombinovaná výuka patřící k těm nejoblíbenějším. Studenti v rámci jednoho týdne proberou sami minimálně 4 lekce (samostudiem) a poté vše procvičí při živé výuce ve třídě jazykového centra Berlitz (2 hodiny týdně). Kurz trvá celkem 10 týdnů. Licence k online výukové platformě CyberTeachers® platí po dobu 3 měsíců. V rámci CyberTeachers® máte možnost využívat translátory, slovníky atd. Budou vám zasílány reporty o vašem pokroku.

Právě nyní si můžete kombinovanou výuku pořídit za akční cenu 19 990 Kč včetně DPH, registrace a studijních materiálů. Cena zahrnuje 3 měsíce výuky anglického jazyka - 20 živých lekcí a licenci k platformě CyberTeachers®. Nabídka je platná od 1.6. do 31.8.2014 a vztahuje se pouze na kombinované kurzy angličtiny.

Využijte naši nabídku a přijďte si vyzkoušet způsob výuky v ukázkové hodině v Praze zdarma.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte naše Jazykové centrum Berlitz a domluvte si přímo osobní schůzku. Jazykové centrum Berlitz Praha +420 273 136 015 nebo +420 736 627 262.