15 % sleva na všechny individuální jazykové kurzy

on 05 březen 2014
Vytvořeno: 05 březen 2014

Probuďte v sobě objevitelského ducha a zapojte se do jazykového kurzu Berlitz. Využijte do 31. 5. 2014 jedinečnou příležitost a ušetřete 15% z ceny kurzu. Individuální jazykové kurzy ve speciální akci!

 

Individuální jazykové kurzy

Sleva 15% se vztahuje na soukromé lekce, které se vyučují v šesti různých typech kurzů. Rozhodující pro výběr kurzu je množství času, které jste ochotni studiu věnovat a také vaše očekávání, za jak dlouho potřebujete vidět a slyšet pokroky.

Vyzkoušejte Berlitz

Abyste zjistili, jak se v jazykové škole Berlitz vyučuje, zapojte se do kurzu Warm Up. Během 10 lekcí zjistíte, jak výuka metodou Berlitz funguje. Využijte akční cenu a začněte studovat!

Týdenní kurz

Pro ty, kteří chtějí studiu věnovat jen týden, je koncipován kurz Sprint. Devět vyučovacích hodin denně stačí na to, abyste již za týden viděli a slyšeli pokrok ve studiu cizího jazyka.

Pokrok za tři týdny

Kdo potřebuje začít mluvit cizím jazykem během pár týdnů, měl by si vybrat kurz Total Immersion, ve kterém je největší pokrok slyšet v ústním projevu. Studium vás absolutně pohltí a díky 12 vyučovacím hodinám denně se za 2 až 3 týdny dorozumíte v pracovních a osobních situacích. Délka kurzu je až 6 týdnů.

Výuka Express trvá 3 týdny, do kterých si rozplánujete 36 vyučovacích hodin podle vlastních možností. Díky lektorům s bohatými zkušenostmi se během tohoto kurzu zorientujete v tématech podle vlastního zájmu a pokroky ve studiu poznáte velmi záhy.

Klasické individuální kurzy

Kdo si může každý týden vyhradit jen několik hodin pro studium jazyka, může zvolit kurzy Classic a Premium.

Tyto kurzy trvají maximálně 6 týdnů, nebo 3 měsíce a s vyučujícím probíráte témata dle vlastního zájmu. Pružné plánování vyučovacích hodin vychází maximálně vstříc klientům.

Výběr kurzu

Pro výběr jazykového kurzu se obraťte na pracovníky naší pobočky, kteří vám kvalifikovaně poradí.