10 lekcí výuky cizího jazyka s kurzem Warm Up + bonus zdarma

on 19 leden 2017
Vytvořeno: 19 leden 2017

10 lekci vyuky ciziho jazykaNový rok – to jsou i nové výzvy a předsevzetí! Začněte si je hned zkraje roku plnit tím, že se naučíte nový cizí jazyk! S naší jazykovou školou Berlitz Praha je to tak snadné!

Nabízíme Vám vzdělávací kurz v podobě 10 lekcí cizího jazyka a jako bonus 3 měsíční online kurz CyberTeachers Coach.  

 

 

 

 

Jazykový kurz Warm Up

V rámci tohoto jazykového kurzu absolvujete 10 lekcí na Vámi vybrané téma. Lektor jazykového kurzu, rodilý mluvčí, jednotlivé lekce ušije na míru Vašim potřebám, ať už se jedná o časovou či obsahovou náplň kurzu. Kurz Warm Up je vhodný jak pro pokročilé tak pro začátečníky.

Tímto kurzem si navíc snadno ověříte účinnost výukové metody Berlitz.

Novoroční akce

Jestliže se přihlásíte do jazykového kurzu Warm Up , jako bonus získáte zdarma 3 měsíční přístup do online jazykové platformy CyberTeaachers Coach!

Výuka v rámci online aplikace CyberTeachers Coach Vám přináší studium cizího jazyka odkudkoliv, ve kteroukoliv denní dobu. Online platforma zahrnuje interaktivní média podporujících studium, jakými jsou: e-maily, videa či podcasty, a dále také 20 jazykových nástrojů: překladač, slovník, trenažér výslovnosti nebo nástroj pro zpětnou vazbu atd. Po každé jazykové lekci obdržíte report, který Vám poskytne zpětnou vazbu a srovnání s ostatními účastníky stejného výukového programu.

Zaujal Vás kurz cizího jazyka Warm Up v Praze?

Kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům. Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás vyhledejte na facebooku.

Zajímají Vás i ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Pro další novoroční akce klikněte zde.