Jazykové kurzy pro jednotlivce

Jazykové kurzy pro jednotlivceIndividuální jazykové kurzy, kdy máte lektora po celou hodinu jen pro sebe, umožňují dosahovat těch nejlepších výsledků při studiu cizích jazyků.
Je jen na vás, zda si zvolíte jazykové kurzy v jazykové škole, firemní jazykové kurzy, kdy lektor dochází za vámi na pracoviště, nebo zda dáte přednost online či telefonickým kurzům cizích jazyků.
Ať už se chcete naučit cizí jazyk kvůli cestování nebo potřebujete zlepšit komunikaci a slovní zásobu v konkrétním oboru, jazyková škola Berlitz Vám připraví hodiny ušité na míru Vašim potřebám.

Typy jazykových kurzů pro jednotlivce:

 • Total Immersion®

  Domluvte se cizím jazykem již během 2 až 3 týdnů! Jazyková škola Berlitz nabízí nejúčinnější způsob, jak se rychle naučit cizí jazyk. Jazykové kurzy Total Immersion jsou zaměřené na cizojazyčnou konverzaci.
  Jazykové kurzy Total Immersion® »

 • Individuální jazyková výuka Premium

  S individuální výukou Premium se naučíte cizí jazyk již během 12 týdnů. Tyto jazykové lekce jsou určeny těm, kteří mají každý týden pouze omezené množství času. Individuální učební plán a rozvrh zcela přizpůsobujeme potřebám a možnostem klientů.
  Individuální výuka jazyků Premium »

 • Individuální výuka jazyků Classic

  S balíčkem individuální výuky cizích jazyků Classic pocítíte první pokroky již během 8 týdnů. Individuální výuka jazyků Classic je určena těm, kdo chtějí brzy vidět výsledky a studenty, kteří mají omezené množství času.
  Individuální výuka jazyků Classic »

 • Individuální výuka jazyka Express

  Naučte se cizí jazyk za 4 týdny (40 vyučovacích hodin)! Výuka jazyků v kurzu Express je zcela přizpůsobena klientovi. Individuální výuka cizích jazyků Express je určena těm, kteří se potřebují naučit cizí jazyk v rekordně krátké době.
  Individuální výuka jazyků Express »

 • Individuální výuka jazyků SPRINT

  Naučte se cizí jazyk během jednoho týdne! S 9 hodinami jazyka denně zaměřenými na konverzaci dosáhnete díky jedinečné revoluční metodě Berlitz® neuvěřitelný pokrok už za týden.
  Individuální výuka jazyků SPRINT »

 • Individuální výuka jazyků Warm Up

  Vyzkoušejte revoluční metodu Berlitz® v 10 lekcích za akční cenu! Obsah kurzů i hodiny přizpůsobíme zcela Vašim přáním a potřebám.
  Individuální výuka jazyků Warm Up »

 

Zajímají vás jazykové kurzy jazykové školy Berlitz?

Kontaktujte nás emailem nebo telefonicky na čísle 273 136 015. Rádi Vám vše vysvětlíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.