Internetové jazykové kurzy

on 09 květen 2014
Vytvořeno: 09 květen 2014

Žijeme v uspěchané době. Většinu času člověk stráví v práci nebo se svou rodinou. Pokud se ani vám nedostává tolik volného času, kolik byste si představovali, a přesto byste se rádi naučili nějaký cizí jazyk, pak tu pro vás máme řešení - internetové jazykové kurzy.

 

Jazykové centrum Berlitz patří už řadu let k těm nejlepším ve výuce jazyků. Přispívá k tomu i používání osvědčené a překvapivě účinné výukové metody tzv. Berlitz Method.

Jazyková škola Berlitz se bude maximálně snažit přizpůsobit způsob výuky vašim požadavkům tak, abyste se nový jazyk učili co nejsnáze.

Typy online jazykových kurzů:

  • Online jazykové kurzy pro jednotlivce - nemusíte opustit prostory svého domova, abyste se mohli učit cizí jazyk. Stačí se jenom s lektorem předem domluvit na vhodném čase a mít k dispozici internetové připojení. Výhodou online jazykových kurzů je jejich intenzita a účinnost.
  • Firemní online jazykové kurzy - obsah lekci se maximálně přizpůsobujeme požadavkům firmy a přáním zaměstnanců. Termín a čas je zvolený tak, aby vyhovoval všem, kteří budou firemní online kurzy absolvovat.
  • Skupinové online jazykové kurzy - virtuální třídu navštěvuje ve stejném čase 3 - 5 studentů. Výhodu skupinové výuky je vzájemná motivace.

Programy pro online výuku cizích jazyků:

  • CyberTeachers® Live - jazyky se učíte pomocí výukového programu CyberTeachers® a zároveň máte k dispozici online lektora, na kterého se můžete obracet 5 dní v týdnu, 24 hodin denně!
  • CyberTeachers® Coach - tento online vzdělávací systém můžete využívat 24 hodin denně.

Zajímat by vás mohla i kombinovaná výuka - kombinace internetového kurzu a výuky po telefonu. CyberTeachers® s výukou po telefonu nebo CyberTeachers® Live a živá výuka v jazykové škole.

V případě dotazů, kontaktujte nejbližší jazykové centrum Berlitz v Praze +420 273 136 015 nebo +420 736 627 262.